Binance, 4th ever launchpad token satışını duyurdu ve Matic Network (MATİC) coinin 24 Nisan’da başlayacağını açıkladı, Ya da 1 nisan şakası mı yaptı..

MATİC satış 24 Nisan 2019 8 AM (UTC) başlayacak ve 26 Nisan 2:00 PM (UTC) kadar satılacak

Son Launchpad coini satışlarına göre, BNB, kripto para birimi desteklenen tek coin olacaktır. 1 MATİC, $ 0.00263 ABD doları değere sahip.Ve BNB’deki fiyat, coin satışından 1 gün önce belirlenecektir.

Introducing the @maticnetwork ( $MATIC ) Token Sale on #Binance Launchpadhttps://t.co/h0PUPW416n pic.twitter.com/kX1dmhGFIx

— Binance (@binance) April 1, 2019

Binance araştırmalarının raporlarında Proof Of Stake (POS) olarak güven sağlanıyor.

Read our in-depth research report on the latest #Binance Launchpad project – @MaticNetwork $MATIC below👇Matic Network is a Layer 2 scaling solution that achieves scale by utilizing sidechains, Plasma framework and PoS validators. https://t.co/UgPVi4wf3d

— Binance Research (@BinanceResearch) April 1, 2019

MATİC, Launchpad’in güncellenmiş piyango formatı ile başlatılacak ilk token olacak, bu kripto topluluklarında ki çeşitli gruplardan övgü ve hoşnutsuzlukla karşılanan bir şey.

Yeni formatın düşmanları, katılımcıların ‘kazanan’ token tahsisinde bir şans elde etmek için belirli bir miktarda BNB tutmasını gerektirecek piyango formatının, daha küçük yatırımcıları ve BNB’yi tutmayanları hariç tutacağını savundu.

Adjusted to 50 $bnb based on feedback from our community. https://t.co/41M4ZCl0eU

— CZ Binance (@cz_binance) April 1, 2019

Bir önceki yazımız olan Yeni Başlayanlara Kripto Para Stratejisi İle Alakalı Kritik Bilgiler ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.