Bitcoin Alım Satım Borsası Icrypex’ten 4 Kimseye iPad Ikram

 Bitcoin Alım Satım Borsası Icrypex’ten 4 Kimseye iPad Ikram
Okunuyor Bitcoin Alım Satım Borsası Icrypex’ten 4 Kimseye iPad Ikram

Kripto para borsası Icrypex, kullanıcılarının gereksinimlerine yönelik geliştirdiği tahlilleriyle ön plana çıkıyor. 7/24 müşteri desteği veren tek Türk kripto para borsası olan platform, Bitcoin alım satımında kullanıcının tüm süreçlerinde birebir destek sağlıyor. Ayrıyeten Icrypex’in, Webtekno takipçilerine şahsi bir iPad çekilişi de bulunuyor.

Kripto para kolunun Türkiye’deki hacmi, münhasıran bitcoin fiyatının son yıllarda yükselmesiyle gözle görülür artış yakaladı. Türk kullanıcıların süratli, inançlı ve şeffaf bir ortamda süreç yapabilmesine aracılık etmek için yola çıkan kripto para borsası Icrypex, pek çok muhtaçlık için geliştirdiği fark yaratan tahlilleriyle kolda dikkat çekiyor. Hususla ilgili değerlendirmelerini ileten borsa; “7/24 ulaşılabilirlik prensibi ile tüm kullanıcıların süreç süreçlerine, kendilerine hususî atanan müşteri temsilcisiyle devam etmelerini sağlıyoruz. Böylece kullanıcı, kolu tanırken ve süreç yaparken kendini daha da inançta hissediyor. Velev, yatırımcı müşterimiz olmasa dahi, kripto paralarla ilgili merak ettiği her hususta Davet Merkezimizi arayıp destek alabiliyor. Türk kripto para bölümüne kazandırdığımız bu yenilikle öbür platformlara da örnek olmak son kademe memnunluk verici. Türk yatırımcısının daha kaliteli hizmet almasını sağlıyor.”

Icrypex, Türk kripto para dalında süreç yapmak isteyen her bireyin, kripto paraları basitçe anlaması ve öğrenmesi için, web sitesinde kripto para tahlilleri yayımlıyor ve bu tahlilleri, tüm üyeleriyle e-posta olarak da paylaşıyor. Bu sayede, kullanıcılar takip ettiği kripto paraların düşüş ve yükselişlerinde nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda malumat sahibi oluyor. 

8fdf83a404cbff6c99899db46ae5f1e1ca26c86e

“Icrypex, 2018 yılında kuruldu ve çok kısa vadede faal kullanıcı sayısı 30 bine ulaştı. Bu süratli artışta, amaçlarımıza olan bağlılığın tesiri büyük. Temel prensibimiz, platform arayüzü ve süreç süreçleri açısından, büsbütün kullanıcının gereksinimlerine yönelik bir borsa hizmeti sunmak. Kullanıcılarımıza sağladığımız Davet Merkezi ve tahlil desteği, düşük komiteyle süreç yapma kolaylığı bu gayeye hizmet ediyor. Velev geçtiğimiz aylarda bu doğrultuda bir adım daha atarak kripto para aktarımlarındaki süreç fiyatlarını kaldırdığımızı açıkladık. Kullanıcılar kripto para aktarımlarını 0 yarkurul ile gerçekleştirebiliyor. Başkaca borsa olarak büsbütün kendi mühendislerimizin geliştirdiği teknolojiyi kullanıyor ve kullanıcılarımızın varlıklarını üstün güvenlik tedbirleriyle koruyoruz.

Platformumuz ise profesyonel kullanıcılar için Pro Görünüm, şimdi bölüme yeni giriş yapan, süratlice kripto para ve bitcoin almak isteyen kullanıcılar için Kolay Al Sat olmak üzere iki farklı süreç hizmeti sunuyor. Kullanıcının bizimle tanıştığı andan itibaren tüm süreçlerinde inançlı ve süratli bir deneyim yaşaması için platformumuzda geliştirmeler yapıyor ve Telegram da dahil olmak üzere tüm kanallarımız ile onlara destek oluyoruz. Bu çalışmaların kullanıcı tarafında da olumlu dönüşler aldığını görmek, bize gelecek planlarımızı pratik konusunda azim ve memnunluk veriyor.”

Icrypex’ten teknoloji tutkunlarına şahsi iPad 10.02 ikram

ca996334023a81a795a2bec64c6f9f8238011fdc

Icrypex pandemi tesiriyle vaktinin neredeyse tamamını konutta geçiren kullanıcılar için bir de çekiliş düzenliyor. Buna nazaran, çekilişe katılan 4 şanslı kişi iPad 10.02 sahibi olacak. Tek yapmanız gereken çekiliş sahifesine girip Icrypex’te kayıt oluşturarak belirtilen vazifeleri noktasına getirmek. Şayet sizler de bu 4 adet iPad 10.02 ikramlı bu etkileyici çekilişe katılmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan REKOR: 1,1 Milyon Süreç İçeren Blok Oluştu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 42,577.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 2,998.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.993377
  • cardanoCardano (ADA) $ 2.14
  • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 366.27
  • xrpXRP (XRP) $ 0.932095
  • solanaSolana (SOL) $ 137.84
  • polkadotPolkadot (DOT) $ 28.93
  • usd-coinUSD Coin (USDC) $ 0.995549
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.211059